Rekonstrukcja pochwy i usunięcie penisa

witam , mam pytanie , jak się tworzy pochwę , macicę , wargi sromowe. drugie moje pytanie czy przed zabiegiem korekty płci należy wydepilować genitalia, kosmetyczki czy w szpitalu tuż przed zabiegiem. trzecie pytanie czy penis podczas zabiegu jest usówany całkowicie , a co się dzieje ze skórką i żołędziemem penisa

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Depilacja jest wskazana bezpośrednio przed zabiegiem. Penis oczywiście jest usuwany choć za pomocą pewnej jego części i skóry tworzy się przyszłe narządy kobiece. Całość zabiegu wytwórczego to efekt plastyki krocza. Wszystkie w wspomniane narządy są tworzone z istniejących wcześniej struktur.

Dzień dobry,
Zapraszam do kliniki Timeless mamy największe doświadczenie w Polsce.
Informacje na stronie kliniki lub bezpośrednio kontakt z recepcją 508 713 484
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej