Rekonwalescencja po obrzezaniu całkowitym z powodu całkowitej stulejki i przedłużenia wędzidełka

Witam. Jestem 8dni po obrzezaniu całkowitym z powodu całkowitej stulejki i przedłużenia wędzidełka. Szwy z dołu zaczęły wypadać ale wciąż utrzymuje się oponka i opuchlizna poza tym z wędzidełka wypływa trochę krwi czy to wszystko jest normalne? 2dni temu lekarz kazał mi nosić normalnie penisa do dołu bez żadnego opatrunku tylko pryskać 2x dziennie neumyceną. Czy wszystko idzie zgodnie z planem czy mam się obawiać że oponka zostanie wraz z opuchlizną?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, istotne znaczenie ma czy opuchlizna się powiększa, czy zmniejsza. Jeśli nie nastąpi ustępowanie obrzęku proszę skonsultować się z lekarzem wykonującym zabieg. Pozdrawiam