Relacja i poświęcanie czasu na kontakt z partnerem

chlopak dzwoni do mnie na 5 min i ciagle kaze mi czekac mowiac ze ma cos do zrobienia ,jesli bedzie tylko mial czas to zadzwoni porozmawiac dluzej-wiodujemy sie co dwa tygodnie.moim zdaniem najpierw powinien poswiecic czas mi a potem reszczie obowiazkow.czesto w weekendy nie dzwoni wieczorami tlumaczac ze chcial obejzec spokojnie film.a ja potrafie nie ogladac a rozmawiac z nim 2 godz.mimo ze mam inna robote na która potem mi brak czasdu

Witam Panią
Pisze Pani o dosyć szczególnej relacji damsko-męskiej bo na odległość z spotkaniami co dwa tygodnie. Być może dobrze byłoby ustalić z partnerem częstsze spotkania lub takie godziny rozmów aby były one dogodniejsze dla Pani i partnera.
Anna Suligowska

Dzień dobry, myślę, że warto szczerze porozmawiać z partnerem na temat waszej relacji, opowiedzieć mu o swoich oczekiwaniach i zapytać jakie są jego oczekiwania co do związku. Pozdrawiam.

Brak satysfakcji z czegoś wynika - tu problem Pani bardzo konkretyzuje: "nie poświęcasz mi tyle czasu, ile bym oczekiwała". W takim wypadku najlepiej prosto z mostu powiedzieć jakie się ma oczekiwania wobec partnera i co czuje w momencie, gdy te oczekiwana nie są spełniane. Ważne jest także co Panią motywuje do prowadzenia relacji w taki właśnie sposób, ze spotkaniami co 2 tygodnie, przy nieodczuwaniu satysfakcji z tej relacji. Polecam poświęcić chwilę dla przeanalizowania tej kwestii. Pozdrawiam.