Relacja z byłym chłopakiem

Dobry wieczór. Pisałam nie tak dawno do państwa w sprawie zakończenia związku z byłym chłopakiem i dziękuję za odpowiedź. Odezwał się, wytłumaczyliśmy sobie wszystko,dał mi do zrozumienia, że zawsze mogę na niego liczyć, pisać kiedy chce, ja też mu na to pozwoliłam. Dowiedział się że spędzam sylwestra z kimś innym i prosił bym go zablokowała na facebooku by mnie nie oglądał, bo go to boli. Potem zaczął mnie znów spławiać, jak mam z nim postępować? Mam być dla niego oparciem w trudnych chwilach?

Witam!
Pytanie brzmi, czy chce Pani być dla niego oparciem w trudnych chwilach? Czy taka rola Pani odpowiada? Jestem też ciekawa, czemu tak Pani zależy na podtrzymywaniu dobrych relacji z byłym już chłopakiem? Może warto zamknąć już ten rozdział życia i skoncentrować się na tym, co przed Panią? Jeżeli będzie Pani tak dużo czasu i energii poświęcać relacji z byłym chłopakiem, może zabraknąć tego na budowanie nowej.
Pozdrawiam!