Relacja z byłym kochankiem

Co zrobic z byłym kochankiem, który bawi się ze mną w kotka i myszkę lubiłam go - ale tak bawić sie to ja nie mam czasu ...35 lat i ja myśle poważnie o życiu...;) moze wyjechać do USA daleko by odczepić się od wszystkich i od wszystkiego???

Mgr Magda A. Pytlok

Witam serdecznie!
Domyślam się, że jest Pani głęboko sfrustrowana Waszą relacją, stąd rozważania dotyczące ucieczki? Warto poważnie porozmawiać o tej relacji z byłym kochankiem, niestety z powodu małej ilości informacji ciężko udzielić jakiejś bardziej kategorycznej odpowiedzi.
Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Daleki wyjazd jest bardzo radykalną decyzją, która niesie wiele konsekwencji. Szczególnie jeśli JEDYNĄ motywacją do niego ma być zerwanie relacji z mężczyzną.

Każdy człowiek jest w swoim życiu w kilku związkach więc i kilka razy przeżywa rozstanie, zerwanie więzi. Zazwyczaj jest to możliwe bez wyjeżdżania z kraju.
Być może w tej grze "w kotka i myszkę" Pani również (świadomie lub nie) brała udział, podsycała ją? Być może wciąż jest wiele, co mogłaby Pani zrobić, aby dać byłemu partnerowi do zrozumienia, że chce Pani całkowicie zakończyć relację i jasno postawić swoje granice?

Pozdrawiam!