Relacja z chłopakiem po rozstaniu

Witam. Jestem z chłopakiem od roku. Jakiś czas temu pisałam z kolegą i się z nim spotkałam, do niczego nie doszło. Rozstałam sie ze swoim chłopakiem. Tydzień później wróciliśmy do siebie. Robił mi wyrzuty że przeze mnie jego koledzy nie chca z nim rozmawiać. Jest mi z tym cieżko, cały czas o tym myśle, nie mogę spac. Boje sie ze filrtuje z innymi dziewczynami,nie wiem co zrobić. Chciałabym isc do psychologa ale nie moge znalezc. Prosze o odpowiedz

Może warto spróbować poszukać gabinetu online? Niektóre gabinety tak pracują ułatwiając w ten sposób osobom, które nie mają możliwości skorzystania z tradycyjnego gabinetu, skorzystanie z pomocy.

Witaj,
Bardzo wzruszyl mnie Twój list,bo myslę,ze twoi znajomi i chłopak traktuja Cie na tyle powaznie,ze perspektywa utraty kontaktu z Toba jest dla nich trudna.Badz cierpliwa,chłopak tez musi w sobie "przegryzc"niepokoj o Waszą znajomosc.Ale sms-y lub telefon z cieplym slowem tez sie przyda.No i jakis powód był,skoro zerwałaś poprzednio,wiec stopniowo to wyjaśnisz.Psychologa można znależc w poradniach psychologiczno-pedagogicznych,ale czasami wystarczy ktos bliski.
Pozdrawiam serdecznie

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień dobry!

Dobrze by było, gdyby porozmawiała Pani szczerze z chłopakiem o swoich obawach i lękach.
Myślę, że najprostszym rozwiązaniem będzie odnalezienie psychologa w Pani okolicy za pomocą internetu. Obecnie większość psychologów ma swoje strony internetowe.

Życzę powodzenia i pozdrawiam,
Klaudia Steckiewicz-Langer

Myślę, że w Pani przypadku najlepszym rozwiązaniem byłaby rozmowa z psychologiem. Pracuję także przez Skype oraz udzielam konsultacji telefonicznych. Jeżeli czuje Pani taką potrzebę, zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA, COACH
www.nagrodzkacoaching.pl