Relacja z dziewczynami na portalach randkowych

Witam.Mam pytanie dotyczące portali randkowych.Co mam zrobić aby dziewczyna która mnie zainteresowała,odpowiedziała do mnie,po prostu cieszyła się że do niej napisałem? Nie ukrywam że trudno mi jest w kontaktach z dziewczynami i za prawie każdym razem odczytują one wiadomość i nie odpisują,zastanawia mnie to dlaczego?Czy to kwestia wyglądu?Nie ukrywam,nie jestem Jamesem Bondem,ale mam więcej pozytywnych rzeczy w środku niż na zewnątrz.Mam wrażenie że dziewczyny patrzą na wygląd..proszę o radę.

W takich sytuacjach trzeba być jak najbardziej naturalnym - pisząc wiadomość w stylu osoby, jaką się nie jest można szybko zostać "zdemaskowanym". Szczerość, autentyczność i otwartość są najważniejsze w nawiązywaniu relacji - również tych na portalach randkowych. Nie każda dziewczyna bierze pod uwagę tylko wygląd, ale rzeczywiście wygląd jest pierwszym elementem, na który KAŻDY człowiek (nie tylko kobiety) zwracają uwagę na pierwszy rzut oka, w pierwszym momencie (przecież najpierw kogoś widzimy, a potem zaczynamy z nim rozmawiać). Grunt to potrafić przenieść wstępne zainteresowanie (bądź jego brak) na inny poziom - intelektualny, poznawczy. I tu naturalność jest baaardzo wskazana. Powodzenia!

Witam,
Proszę Pana, młode dziewczyny szukają starszych partnerów, dlatego nie odpowiadają na Pana wiadomości. Może jest Pan zbyt poważny w tych rozmowach, a one oczekują kogoś wesołego. To są krótkotrwałe kontakty, w których trudno doszukać się czegoś głębszego. Proszę dalej prowadzić te rozmowy aż natrafi Pan na swoją połowę. A tak naprawdę proszę rozejrzeć się wokół siebie. Być może jest tam ta dziewczyna, która dostrzeże w Panu "te pozytywne rzeczy w środku".
Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl