Relacja z kolegą byłego chłopaka

Mój były związek stał się codziennością w moim życiu.Wszystko się dzieje z tego powodu że nie mam kontaktu z byłym partnerem,a jego kolega twierdzi że miał operację że dlaczego olewam go że to on się stara że w co ja gram ale nie wiem czym jestem winna skoro na zaloty mojego byłego chłopaka kolegi nie odpowiadałam mówiłam że możemy zostać na etapie koleżeńskim nic po za tym,on codziennie do mnie dzwoni nagadał mi głupot na temat moje byłego chłopaka,nie wiem czy mam wierzyć w to co mówi kolega?

Witam, proponuję powiedzieć koledze "stop" i przestać rozmawiać w relacji z nim o Pani "byłym" a kiedy mimo to będzie ponownie próbował, kończyć rozmowę krótkim:" rozmowa na ten temat nie ma sensu". To co było-minęło- lepiej skupić się na teraźniejszości i/lub przyszłości.Pozdrawiam