Relacja z koleżanką i szanse na związek

Witam, potrzebuje porady kogoś postronnego, ale kto zna kobiece myslenie, odczuwanie. Jestem mężczyzna, 29 lat. Zakochałem się w koleżance (26 l.), powiedziałem jej co czuje i ona tez przyznala, ze nieraz myślała o mnie w kategorii partnera. Powiedziala jednak, ze nie może mi nic obiecać, ani w tą ani w tą stronę. Ona była mocno doświadczona w życiu i do tego zdradzona kilkakrotnie. Po tym, jak się dowiedziała co czuje, to bardzo się zaangażowala w nasza znajomość, o wiele bardziej niż wczesnie

Ważne, że oboje otwarcie i odważnie mówicie o swoich uczuciach. To najlepsza podstawa do budowania dobrej relacji. Poprzednie zranienia mogą partnerkę uczynić bardziej ostrożną, ale jeżeli Pan wykaże się cierpliwością, wyrozumiałością, dodamy do tego czynnik czasu - to może wystarczyć do happy endu, czy raczej happy początku. Gdyby natomiast "mocne doświadczenia" bardzo utrudniały partnerce wchodzenie w bliskość, może ją Pan wspierać w podjęciu psychoterapii.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/