Relacja z partnerem a szanse na związek

jestem dla niego dobra i on dla mnie prawie codziennie sie spotykalismy gotowalismy chodzilismy rozne w miejsca w lozku tez dobrze,ale przed wyjazdem na urlop gdzie mial jechac z kolegami nie widzielismy sie pare dni byl zajety praca i w ten czas zauwazylam ze lajkowal zdjecia jakiejs laski a jak wieczorem do niego napisalam to odpisal w nocy mysle ze sie z nia spotkl, a teraz ona lajkuje jego zdj.przed wyjazdem napisal do mnie teraz jest na urlop. 4 dni sie nie odzywal mam czekac? w nd wraca

Dzień dobry!

Są to pytania do Pani partnera. Zachęcam do rozmowy. Jeśli dotychczas Państwa relacja była dobra i bezpieczna - nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapytać, co dzieje się obecnie, czy mężczyzna nadal chce się z Panią spotykać, z czego wynika brak kontaktu podczas urlopu, czy internetowy kontakt z inną kobietą ma jakiekolwiek znaczenie dla Waszego związku itp.

Pozdrawiam!

Witam. To pani decyduje w swoim życiu, ja tego zrobić za panią nie mogę. Warto się zastanowić czy czuje się pani w związku szanowana czy lekceważona ? I o tym porozmawiać z partnerem.