Relacja z partnerem przebywającym w szpitalu psychiatrycznym

Witam serdecznie. Mam bardzo ciezki dla mnie osobiście problem. Od 30 czerwca mój partner jest w Szpitalu Psychiatrycznym. Pierwszego dnia, gdy tam pojechal, odzywal się, dzwonil, opowiadal co u niego, jak wygląda czas spędzany tam.. następnego dnia, gdy poznal już towarzystwo przestal się odzywac, nie kontaktuje się ze mna.. gdy pojechałam w odwiedziny po ponad tygodniu czasu nie odczulam w nim radości ze spotkania, nie potrafiliśmy się doagadac..od odwiedzin wciąż nic się nie odzywa..co robic?

Dzień dobry!

Z jakiego powodu i z jakim rozpoznaniem partner jest w szpitalu? W jakich okolicznościach tam trafił i z jakim nastawieniem? Czy wcześniej leczył się psychiatrycznie, psychoterapeutycznie?

Pozdrawiam!

Dzień dobry, zachowanie pani partnera jest w dużym stopniu uzależnione od rozpoznania chorobowego oraz leków jakie przyjmuje. Jeżeli istnieje taka możliwość zachęcam do kontaktu z lekarzem prowadzącym i uzyskania informacji od niego. Pozdrawiam.