Relacja z przyjacielem z młodości

Dzień dobry.Mam 21 lat.W liceum poznalam kolegę, z ktorym utrzymuje kontakt po dzien dzisiejszy.Mateusz jest inteligentnym, sympatycznym i usmiechnietym człowiekiem.Spotkania z nim zawsze dawaly mi duzo radosci,choć byly krotkie.Mateusz jest osoba niedoslyszaca, nosi aparaty sluchowe.W ogole nie zwracam na to uwagi. Jego styl bycia jest dla mnie wazniejszy. Zawsze czuje cos niezwyklego, kiedy sie spotykamy,choc nastepuje to bardzo rzadko.Boje sie proponowac mu spotkania, bo nie chce byc nachalna

Witaj,
nie jest nachalnością próba propozycji spotkania ani wyznanie,że lubisz jego towarzystwo.Myślę,że to jest właśnie taka sytuacja,w której warto odważyć się na inicjatywę,bo chłopak swoją obecnością sprawia Ci przyjemność.Niestety,jak w każdym podobnym przypadku może się okazać,że mimo swojego niedosłuchu,Twój kolega nie narzeka na brak powodzenia u kobiet,więc powinnaś się postarać,póki nie zrobi tego inna dziewczyna.
Pozdsrawiam

Z tego co piszesz kolega ma wiele pozytywnych, cenionych przez Ciebie cech. Jest prawdopodobne, że defekt słuchu może powodować pewne cechy nieśmiałości. Nie ma nic złego w tym, że dziewczyna przejmie trochę inicjatyw. Pretekst do spotkania zawsze można znaleźć. Życzę pomyślności.