Relacje chłopaka z inną dziewczyną

Jestem z moim narzeczonym juz 4 lata do tej pory nie mowil mi ze jestem ładna i ze laska sie ze mnie zrobila , oklamal mnie piszac z taka jedna dziewczyna powiedzial ze pisali o jego kuzynie a tak naprawde pisal z nia i prawil jej komplementy , pisal ze wpadnie do niej za 2 miesiace na piwo , co mam z ty zrobic prosze o jakas porade

Dodatkowo- jeśli partner rzeczywiście okaże sie niegodnym zaufania, będzie Pani miała więcej czasu na odnalezienie sie w tej sytuacji i podjęcie decyzji.

Dzień Dobry Pani,

Mam zbyt mało informacji, żebym mogła Pani zadowalająco odpowiedzieć.

Myślę, że wskazana jest spokojna rozmowa z Narzeczonym, w której mogłaby Pani powiedzieć, jakie są Pani potrzeby, że nie mówi i dlaczego nie mówi Pani komplementów, itp. i że nie wyraża Pani zgody na relacje z inną kobietą, poza Pani wiedzą.

Mogłabym Pani pomóc w temacie związku i w pracy nad poprawą samooceny.
Gdyby miała Pani takie życzenie, zapraszam serdecznie do kontaktu, na Skype.

Życzę Pani tylko dobrych decyzji,
Irena Mielnik-Madej
tel. 502 749 605