Relacje matki z synami

Witam,jestem dzieckiem odrzuconym przez mamę tz.matka nieszczęśliwa ojciec patogenny. Teraz ja z dziećmi (synami) mam relacje nieciekawe ,z córkami dobre.Wszystkich pozwoliłam dokonać wybory.Wspierałam jednak jak pojawiły się jakieś problemy,byłam i jestem winna wszystkiemu według syna pierworodnego.Świadomie zmieniałam schemat rodziny lecz i ja w trudnych sytuacjach nie radziłam sobie emocjonalnie.Poczucie winy ciągła samokrytyka. Jak uzdrowić relacje syna

Mgr Nina Szalas

Żeby uzdrowić relacje z synem warto by było zająć się też sobą i swoimi przeżyciami związanymi z relacjami zarówno z rodzicami jak i z dziećmi. Być może kiedy Pani zrozumie siebie łatwiej będzie nawiązać dobrą relację z synem.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza