Relacje między siostrą i bratem

Mój brat, osoba 40-letnia,wymaga pomocy specjalisty. Przypisuje mi, że chcę go "zniszczyć", zawładnąć jego majątkiem, że uciekam i chowam się przed nim, że moje zachowanie powoduje to iż jest on źle odbierany przez innych (jako osoba znęcająca się). Gdy proszę go o wizytę u lekarza (nawet wspólną) reaguje wręcz alergicznie. Rozpamiętuje wszystko od 20 lat wstecz, obwinia mnie wręcz o wszystko. Gdy mówię o wizycie u lekarza odmawia, reaguje impulsywnie. To się stale powtarza, on się wyniszcza.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza