Relacje w rodzinie i pomoc finansowa

moj chlopak jest za granica i wysyla matce 1000zl miesiecznie chociaz ona pracuje jej kochanek ma emeryture i dotacje licza sie tylko pieniadze dla niej jak mam przetlumaczyc dla chlopaka ze to idzie w zla strone?

Dzień dobry.

Wydaje się, że niepotrzebnie chce Pani ingerować w sprawy rodzinne Pani chłopaka, niezależnie od tego, czy jego relacje z mamą się Pani podobają, czy nie. Można, co prawda, wyrazić swoje zdanie, jednak nie ma żadnego powodu, by chłopak uznał je za wiążące. Jak rozumiem, przesyła mamie własne, a nie wasze wspólne pieniądze, więc to jego sprawa, na co je przeznaczy.

Pozdrawiam.

nie tłumaczyc, zajac sie soba.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza