Relacje z chłopakiem chorym na depresję

ok2 mcy temu poznałam chłopaka chorego na depresje od 1,5 roku.początek był świetny,potem zaczął odwoływać spotkania,odzywał się coraz rzadziej, np. przez 4 dni wgl. często miałam pretensje, pisałam pierwsza.ma zmienne stany - od wyznawania uczuć, kwiatów,do informacji,ze nie widzi we mnie żony i dalej szuka,napisałam mu gorzkiego sms, że się żegnam i to koniec. odpisał, żebym nie panikowała. w tą sb spotkaliśmy się na mieście przypadkiem, obiecał poprawę i przyznał mi rację. do tej pory milczy

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza