Relacje z chłopakiem i prawdopodobieństwo jego zdrady

Witam mam problem z chłopakiem jesteśmy razem od 4 lat ale to jest związek na odległości mieszkam daleko od siebie rzadko się spotykamy ale mój chłopak będąc ze mną pisał z innymi dziewczynami na fb pisał że chciał by iść z nimi do łóżka i wg wybierał nie znajome dziewczyny i pisał do nich takie rzeczy mając ustawione ze mną zdj profilowe a zwalał wine na mnie czy jest mozliwe ze mnie zdradził ?

Taka możliwość jest, jak w wielu innych sytuacjach. Jeśli jest Pani trudno z tym, jak chłopak zachowuje się na portalach społecznościowych, ma Pani wątpliwości czy obawy- warto z nim o tym porozmawiać. Szczerze powiedzieć co Pani czuje, gdy on tak postępuje, a także powiedzieć o swoich obawach i oczekiwaniach. Ważne, by taka rozmowa odbyła się raczej w atmosferze uważności niż pretensji czy złości. Wspólnie będziecie mogli się wypowiedzieć, lepiej zrozumieć nawzajem i wypracować metody, który będą akceptowalne dla obojga i obojgu Państwu pozwolą zarówno czerpać satysfakcję ze związku jak i mieć poczucie bezpieczeństwa.

Jest taka możliwość. Pytaniem bardziej zasadniczym jest dlaczego mimo takiego zachowania chłopaka (pisanie propozycji schadzek do innych kobiet) nadal pani tkwi w tej toksycznej relacji.