Relacje z mężczyzną i szanse na stworzenia związku

Witam, byłam kochanką mężczyzny, który po pewnym czasie rozstał się z żoną, mieszka sam, nie chce rozwodu, ma dorosłe dzieci. Jest ze mną, lecz mimo moich pytań, kiedy zamieszkamy razem i "będziemy tak normalnie żyć" unika odpowiedzi lub mówi czas pokarze.Jestem po rozwodzie 8 lat, mam córkę 9l .Teraz chcę żyć z mężczyzną, który będzie dawał mi bezpieczeństwo i będzie moją "ścianą". Dlaczego w tej chwili, gdy możemy być razem bez przeszkód - on zaczyna się pomału wycofywać? Mówi, że chce... Ewa

Dzień dobry.

Prawdopodobnie Pani partner nie jest, tak bardzo jak Pani, przekonany, że warto założyć nowy związek i być może to jest przyczyną jego wahania. Warto też dodać, że bycie czyjąś "kochanką" nie musi uprawniać do myślenia, że się zostanie "żoną".
Możliwe też, że Pani mężczyźnie odpowiada po prostu "niezobowiązujący" status waszego związku, a skoro wcześniej nie ustaliliście, że po jego rozwodzie z kochanków staniecie się rodziną, warto teraz dopytać o jego oczekiwania i gotowość do budowania czegoś nowego.
W tym wypadku pytania powinny zaczynać się raczej od słowa "czy?", a nie od "kiedy?"

Pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza