Relacje z mężczyzną i uczucie wypalenia

z stresu po 2 latach dostalam nowotór mózgu jakos i nie chce o sobie tylko pisac ale po 4 latach pierwszy raz spotkalam sie z meszczyzna i zylam z nim choc ona ma przeszlosc za soba kryminalna akurat tego nie odczulam i sie zakonczylo nie wiem czemu mam dosyc juz walki czuje wypalenie i powiem rzeze ze nie wiem jak mam dalej życ nie jestem osobka która licy na litosc czy cos w tym stylu dlaczego mi nie wychodzi mailam nadzieje ze wspolnie wychowamy syna bo ja z racji pracy nie mam dla niego czas

Witam serdecznie,
stres jest zjawiskiem bardzo negatywnym o czym Pani zresztą dobrze wie. Dlatego dalsze stresowanie się jest w Pani przypadku niezwykle niebezpieczne.
Moim zdanie powinna Pani udać się do psychoterapeuty albo psychologa klinicznego na terapię antystresową a także na przepracowanie problemów z partnerem.
Może poszlibyście razem - jeżeli to jeszcze możliwe.
W każdym razie proszę się nie załamywać.
Pozdrawiam i głowa do góry...

Witam Panią. Po przeczytaniu Pani postu mogę stwierdzić, że dużo Pani niesie na sobie. Bardzo poważne problemy ze zdrowiem, stres w życiu, to co dzieje się w związku, życie zawodowe, bycie rodzicem. To zbyt dużo by to wszystko unieść. Proszę rozważyć bezpośredni kontakt z psychologiem, który oprócz wsparcia pomoże Pani uporządkować pewne aspekty w najważniejszych obszarach Pani życia. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Po przeczytaniu Pani wypowiedzi odnoszę wrażenie, że wszystkie zatrwożone emocje drążą Pani ciało od środka i wywołują choroby. Oczywiście można chodzić do lekarzy i szukać pomocy, ale przede wszystkim należy spojrzeć w swoje własne uczucia i poznać prawdę o sobie. Dlatego zachęcam do bezpośredniego kontaktu z psychologiem, który pomoże Pani żyć szczęśliwie.

Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl