Relacje z mężem i kochankiem

z mezem mam 2 dzieci,mam od paru lat kochanka z którtym jedno dziecko jest.ale wychowuje je maz.maz bywa w domu raz w tyg bo pracuje.ciagle sie klucimy,nie ma pozycia malzenskiego,kochanek bywa u mnie pare razy w tyg jest czuly cieply zajmuje sie dzieckiem ,pomaga w domu.zawsze moge na niego liczyc,a z mezem nie dogadujemy sie .jest dla dzieci oslchly nerwowy przez prace.nie szanuje mnie.nie wie ze jedno dziecko nie jest jego.nie wiem czy powinnam dalej spotykac sie z kochankiem,kocham go bardzo

Relacje w których jest chaos emocjonalny, brak bliskości i bezpieczeństwa są bardzo wyniszczające dla obydwu stron, Zachęcam do przyjrzenia się swoim potrzebom i oczekiwaniom oraz wzięcia odpowiedzialności za to, co dzieje się w Pani życiu. Wyjaśnienie sytuacji i wyprowadzenie jej na prostą (niezależnie od tego, jaka ostatecznie będzie Pani decyzja) pozwoli Pani lepiej radzić sobie w życiu i czerpać z niego satysfakcję.

Dzień dobry,

stworzyła Pani układ, w którym ma Pani dwóch mężczyzn, ale z żadnym z nich nie jest Pani na 100%. Proszę zobaczyć: mąż przyjeżdża do domu na weekend, bo musi pracować, a więc fizycznie nie są Państwo razem. Z kolei kochanek jest fizycznie obecny, ale nie mogą stworzyć Państwo oficjalnego związku, bo jest Pani mężatką.

Nieświadomie uwikłała się Pani w sytuację, w której z żadnym z tych mężczyzn nie może być Pani naprawdę blisko. Takie postępowanie może wynikać np. z lęku przed zależnością, zaangażowaniem itp.

Trudno jest jednoznacznie powiedzieć, co jest przyczyną. Aby ją poznać należałoby zgłosić się do terapeuty, który pomógłby Pani zrozumieć, dlaczego dokonała Pani takich, a nie innych wyborów.

Pozdrawiam, Natalia Słowik