Relacje z partnerem i stach przed jego odejściem

Witam Mam bardzo dobry zwiazek z kochanym mezczyzna, lecz mamy problem z "przytulaniem" ? Rzadko sie o cos kłocimy. Bardzo dziwnie to zabrzmi ja ciagle chcialabym sie przytulac nawet jak nie ma on na to ochoty, odbieram to jakby mnie odracał. Wszystko wiem, ze kazdy ma inne potrzeby, probowalam to zmnienic nadal jest to samo. Nie chce zeby on uciekl. Mieszkam w uk, ciezko byloby dostac sie do psychologa, tego powodu szukam poradu w internecie.

Aleksander Ropielewski

Jedyne co mogę doradzić w tej sytuacji to powiedzieć partnerowi o swoich obawach i zapytać go jak on odbiera Pani zachowanie.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski