Relacje z partnerem po powrocie z zagranicy

relacja z partnerem po powrocie z zagranicy. nie potrafie poradzic sobie juz z nim..on caly czas powtarza ze to jest moja wina ze to ja zawinilam zdradzajac go...juz 2 noce nie byl w domu..przyszedl rano i znow mial problem..nie potrafie juz do niego dotrzec a on nie chce ode mnie pomocy bo twierdzi ze to ja jestem chora i musze sie leczyc...na nic prosby blagania szantaze o stracie rodziny krzyki..nic..w jego chorym swiecie istnieja tylko uzywki i koledzy..a od poczatku zwiazku tylko przez to

Witam,
proszę napisać jaśniej,czy partner od czasu powrotu zaniedbuje związek,czy też jego zachowanie jest reakcją na jakieś zarzuty wobec Pani,o których w liście nie ma wzmianki.Pisze pani wyłacznie o skutkach,nic o pczyczynach.
Pozdrawiam.