Relacje z przyrodnim bratem

Witam ,mam przyrodniego brata(ma 22lata ja18).byla sprawa w sadzie odnosnie alimentow na ktora sie nie stawil.Ostatnio odezwał sie z prośba o kontakt i rozmowę (rodzice uswiadomili mnie o fakcie ze mam brata wiec nie było to dla mnie żadnym zaskoczeniem lecz to ze napisal zeczywiscie jest podejrzane)powiedziałam o tym rodzicom powiedzieli żebym nie odpisywala lecz ja odpisalam a odpowiedzią była dalsza prośba o kontakt . Boje sie powiedzieć o tym rodzicom a z drugiej strony chciałabym go poznać

To zrozumiałe, że jet Pani ciekawa. Może być jednak tak, ze rodzice maja jakieś ważne powody czy obawy związane z możliwością relacji. Zachęcam do porozmawiania z nimi, dopytania o przyczyny takiego stanu rzeczy, a także opowiedzenia o swoich uczuciach, emocjach, potrzebach z tym związanych. Jasna komunikacja najczęściej pozwala osiągnąć porozumienie lub wyjaśnić wątpliwości lub też świadomie wziąć na siebie ryzyko i odpowiedzialność.

Witam, proszę szczerze porozmawiać z rodzicami o chęci poznania brata.Także o tym, iż jemu także zależy na spotkaniu z Panią, to rodzice powinni rozwiązać ta sytuację miedzy wami. Pozdrawiam.