Relacje z teściową po ślubie

Jestem z zona po slubie.Zamieszkalem u niej.Pracuje nie pije nie pale.Jak moja zona spi to lubie pograc na komputerze od 22:00-2:00 w nocy oczywiscie nie zawsze tak dlugo.Tesciowa o 2 w nocy przychodzi i mowi ze nie normalny jestem ze powinienem sie leczyc,nie pozwala mi grac.jestem dorosly ,to tak jak ja bym sie jej wtracal ze oglada seriale..to to samo...Jestem dorosly i moge grac nawet do 6 rano zgadza sie?Dodam,ze zachowuje sie pocichu jak gram...prosze o pomoc

Witam Pana. Być może chodzi o to, że nie jest Pan u siebie a Pana teściowa tak. Pod jej dachem mogą obowiązywać jej normy i zasady. Nie wiem jakiej pomocy Pan oczekuje. Napisał Pan wyraźnie, że czuje się Pan w porządku i nie ma w tym co Pan robi nic złego. Nic Pan nie napisał co Pana żona sądzi o tej sytuacji. Ważne może być jak taka aktywność przy komputerze wpływa na Pana rytm. Każdy człowiek potrzebuje aktywności i spoczynku (odpoczynku). W tej drugiej fazie jest ważne, żeby nasz mózg nie był niczym stymulowany. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/

Witam. Teściowa troszczy się o swoją córkę i boi o nią, Do tego jest na "swoim terenie" a Pan jest obcy. Może martwi się o rachunki za prąd? Nic dziwnego, że reaguje na zachowanie, do którego nie jest przyzwyczajona i które kojarzy jej się pewnie z uzależnieniem. Proszę spróbować porozmawiać z teściową w jakiś spokojny dzień i wyjaśnić jej że po prostu lubi Pan grać i że pozwala to Panu odpocząć. Oczywiście przy założeniu, że faktycznie nie jest Pan uzależniony. Pozdrawiam i życzę powodzenia!