Relacje z żoną, która zdradziła

Witam Mam taką sytuacje żona mnie zdradzała około 1,5 roku teraz cały czas mnie prowokuje i krzyczy w drugim pokoju ze ja szarpie a tak nie jest co mam robic Ona chce żeby dziecko mnie znienawidziło .

Witam,

To problem raczej dla sądu, niż psychologa. Nie może Pan wpłynąć na zachowanie żony. Jeśli obojgu Wam zależy na związku, warto udać się na terapię dla par.

Pozdrawiam

Podstawowym pytaniem jakie sobie możecie Państwo postawić, to czy nadal chcecie Państwo ze sobą być. Mieszkanie ze sobą i pozostawanie w głębokim kryzysie z dużym prawdopodobieństwem może do końca zniszczyć Wasz związek. Sugeruję zapytać żony jaki jest cel jej zachowania. Jeśli nie będzie chciała rozmawiać, a zależy Panu na utrzymaniu małżeństwa może Pan także zaproponować wspólne konsultacje z psychologiem. Jeśli nie będzie na nie szans będzie Pan musiał pomyśleć o separacji z żoną.

http://www.gabinetzmian.pl