Relacje z żoną młodszą o 10 lat

moja zona jest o 10 lat mlodsza i w mlodym wieku zaszla w ciaze urodzila corke ma juz ona 3 lata i zona zaczela balangowac odstawila mnie na boczny tor nie wiem co robic

Dzień dobry,

Może dobrym krokiem będzie WSPÓLNE podjęcie psychoterapii pary / małżeńskiej ?
Taka forma pomocy raczej dostępna jest w ofercie prywatnej niż na NFZ.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza