Relacje ze znajomą z pracy

Mam problem odnosnie mojej znajomej w pracy chyba zaleca sie do mnie nie mam nic przeciwko temu Ona pracuje w innym dziale i w zasadzie tylko do mnie paja sympatia, wysyla sygnaly ( zagaduje obserwuje usmiecha sie) Tak na mnie patrzy jak by chciala cos wiecej Staralam sie z nia pogadac ale widzimy sie przelotnie na korytarzu a ja sie do tego troche jakam Ona jest irlandka Przeniesli ja na inny segment, chce sie z nia skontakowac i to wyjasnic alenie chce byc nachalna-mam tylko maila sluzbowego

Jeśli potrzebuje Pani rozmowy, wyjaśnienia- warto rozpocząć komunikację. Zależnie od jej przebiegu, będzie Pani mogła ocenić czy chce się angażować dalej i zacieśniać znajomość, czy Pani interpretacja sygnałów koleżanki nie była dobra. Zamiast jednak trwać w niepewności, warto podjąć aktywność.

Droga Pani. CHYBA to partykuła, która daje duże możliwości, m.in. nawiązania kontaktu. Skoro Pani czuje, że kontakt z tą Irlandką byłby dla Pani korzystny proszę się nie zastanawiać i nie wyszukiwać problemów związanych z komunikacją, tylko zdecydować się na kontakt. Możliwości jest kilka, tylko musi Pani sama wybrać. Ta Pani przyjechała z zagranicy, na pewno potrzebuje przyjaciół tam gdzie pracuje i to jest dla Pani szansa. Przyjaźń jest potrzebna każdemu człowiekowi i w każdym wieku.
Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl