Resekcja główki kości promieniowej a gorączka

Maż dwa dni temu mial operacje . a dokladniej resekcje glowki kosci promieniowej. Wczoraj otrzymał wypis. Wieczorem w domu dostał goraczki 38.2 po leku na goraczke temperatura spadla. Od rana nie mial goraczki ale teraz znow pod wieczor dostal goraczke 37.3. Co mamy robić?

Na razie nic, taka temperatura się zdarza po operacji. Z każdym dniem powinna być mniejsza. Jeśli będzie się utrzymywać stan podgorączkowy, konieczna jest wizyta u lekarza operującego.