Resztkowe zmiany zapalne i pozapalne w wyniku RTG płuc

Witam i proszę o interpretację wyników rtg męża. Resztkowe zmiany zapalne i pozapalne w dolnych polach płuc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznych oraz wykonanie badania lekarskiego aby móc coś więcej powiedzieć. wynik wskazuje na stan po zapaleniu płuc. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.