Reumatoidalne Zapalenie Stawów a palenie papierosów

Witam mam 38 lat pale od 25 lat od kilkunastu lat wypalam 3 a nawet 4 paczki dziennie nie wiem jak mam sobie z tym poradzic rzucałem wiele razy ale na krótko od 12 lat choruję na RZS lekarz powtarza mi za każdym razem ż palenie przy mojej chorobie jest szczególnie nie bezpieczne jak to świństwo rzucić ,dodam że nie mam żadnych dolegliwości zwią zanych z paleniem często chodzę na basen saunę rower itp. Pozdrawiam Rafał Zabrze

Milena Lubowicz

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po zebraniu wywiadu odnośnie chorób towarzyszących i przyjmowanych leków, może zalecić preparat farmakologiczny, który ułatwi odstawienie papierosów.
Pozdrawiam