Reumatoidalne zapalenie stawów i wynik anty-CCP

Witam byłem u reumatologa stwierdził reumatoidalne zapalenie tawuw bo miałem anty ccp 332.1 i dał mi sterydy do leczenia i zaczęły mi się tszesc ręce i ból podczas snu tak jak bym miał drentfe asz mnie budzi w nocy czy to jest normalne funkcjonowanie po sterydów a dodam że mam charzimoto

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję ponownie udać się do lekarza reumatologa, po badaniu bedzie można coś wiecej powiedzięc. nie jest to typowa reakcja na steroidoterapię a czy wystepują jakieś obrzeki? czy był proponownay metotreksat?