Reumatyczne bóle stóp

Od 3 tyg mam bóle w stopie (górna jej część, staw skok., pięta Achillesa), ból podobny do reumat., mogę chodzić, biegać, w nocy nie boli. Ból umiarkowany, ale czuję dyskomfort. Przemieszcza się ze stopy na stopę. Zaczęło się to pewnego dnia po dłuższym opalaniu i jak się robi trochę zimniej to mniej boli. To co przykuło moją uwagę to mały miękki guzek (bąbel) obok każdej kostki po zewnętrznej stronie każdej stopy, bezbolesny w dotyku. Nogi nie są opuchnięte, chyba pojawiło się tylko więcej żył

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem wymaga wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza ortopedy, który pokieruje procesem diagnostycznym.