Rezonans lewej półkuli móżdżku do analizy
o czym świadczy wynik rezonansu w lewej p,ółkuli mózdzku linijny sygnsł o morfologi płynowej -prawdopodobnie szersza przestrzeń okołonaczyniowa w różnicowaniu do uwzględnienia zmiana o charakterze venous angioma

KOBIETA, 57 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmiany o podłożu naczyniowym. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.