Rezonans magnetyczny a ciąża
Witam mam 34 lata moje pytanie jest następujące: jaki wpływ ma badanie Rezonansem na ciąże?,proszę o opinie

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Mit samonaświetlania jako przyczyny nowotworów
Witam serdecznie,
Badanie MRI (pot. rezonans magnetyczny) jest zaraz po badaniu USG najbezpieczniejszym badaniem. Dlatego badanie MRI może być wykonane u kobiet w ciąży. Póki co nie ma też żadnych doniesień naukowych, dotyczących wpływu silnego pola magnetycznego na płód.
Pozdrawiam.