Rezonans magnetyczny i częste bóle głowy u 20-latki

Wyniki mojej rezonansu głowy mojej 20 letniej córki: Przysierpowo po lewej stronie uwidoczniło się niewielkie ognisko hiperintensywne w obrazach T1- zależnych sekwencji FLAIR, izo/hipointensywne w T2, wielkości 0,5-0,7 cm. Czy to coś strasznego? Rezonans magnetyczny był zrobiony ponieważ córkę boli bardzo często głowa. Badanie u neurologa nic nie wykazało. Doktor kazała zrobić badanie okulistyczne, okazało się że potrzebne są okulary -0,75 i właśnie rezonans. Taki wynik dziś odebrałyśmy

Witam. Wynik powinien być opisany i oceniony przez lek specjalistę radiologa w zakresie badan MR, który zaleci bądź obserwację bądź konsultację u lek neurochirurga. Pozdrawiam. Barnyk K.