Rezonans magnetyczny klatki piersiowej wykrycie przyzwojaka

Czy da się robiąc badanie rezonansu magnetycznego klatki piersiowej wykryć np. w śródpiersiu przyzwojaka?. Można w Polsce wykonać rezonans magnetyczny klatki piersiowej?. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Witam serdecznie,

W każdej Pracowni MRI w Polsce można wykonać badanie MRI klatki piersiowej. Badanie MRI klatki piersiowej służy do diagnostyki chorób klatki piersiowej, w tym także śródpiersia.

Pozdrawiam.