Rezonans magnetyczny mózgu 66-letniej osoby do analizy
Witam, mam 66 lat. Wynik RM: W istocie białej obu półkul mózgu obecne liczne ogniska podwyższonego sygnału T2 i Flair, bez cech wzmocnienia kontrastowego, największe w płatach ciemieniowych- 29x11mm w lewym płacie, 24x16mm w prawym płacie. Układ komorowy symetryczny, bez przemieszczeń, szerokość w zakresie normy. Patologii w zakresie kątów mostowo móżdżkowych nie uwidoczniono. W lewej zatoce szczękowej torbiel retencyjna 18x17mm. Czy to coś poważnego?

KOBIETA, 66 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, najlepiej jak uda się Pani z wynikiem badania do lekarza, który kierował Panią na powyższe badanie. Trzeba porównać wyniki badań z Pani objawami klinicznymi i dotychczasowym przebiegiem choroby. Pozdrawiam