Rezonans magnetyczny stawów krzyżowo-biodrowych

Witam, chciałabym się zwrócić do neurochirurga/neurologa o interpretacje mojego badania. Wykonałam rezonans magnetyczny stawów krzyżowo-biodrowych,a oto wynik: W trzonie VS2 i w trzonie prawej kości biodrowej obecne są pojedyncze ogniska o średnicy 9mm,wysokosygnałowe w obrazach STIR,o nieco niejednorodnej strukturze, których charakter nie jest jednoznaczny, a w różnicowaniu można w pierwszej kolejności uwzględnić naczyniaki. Obraz obu stawów krzyżowo-biodrowych przedstawia się prawidłowo.

Witam serdecznie,

Proszę udać się do neurologa lub neurochirurga do gabinetu na wizytę, ponieważ na podstawie samego wyniku badania MRI, nie można postawić rozpoznania. Lekarz na podstawie badania fizykalnego, objawów, wywiadu oraz wyników badań dodatkowych może postawić diagnozę lub ewentualnie skierować Panią na inne dodatkowe badania, na podstawie których, wówczas lekarz postawi ostateczną diagnozę.

Pozdrawiam.