Rezonans magnetyczny stawu biodrowego u 31-latki

witam mój lekarz skierował mnie na rezonans magnetyczny ponieważ boli mnie staw biodrowy a leczenie lekami ,póżniej zastrzykami przyniosło ulgę na krótko.W wyniku rezonansu który odebrałam dziś napisano tak:Prawidłowy obraz chrząstki stawowej,szpiku kostnego,obrąbków stawowych.Nie stwierdzam zwiększonej ilości płynu oraz pogrubień maziówki w stawach.Na skanach pilotowych widoczna dehydratacja krążka międzykręgowego na poziomie L5/s1 oraz poziomie ustawienie kości krzyżowej.wizyta dopiero 3 grud

Witam serdecznie,

Wynik badania MRI stawu biodrowego jest prawidłowy. Jedynie na skanach pilotowych, uwidoczniono dehydratacja krążka międzykręgowego na poziomie L5/S1 świadczy o początku choroby krążka międzykręgowego czyli dyskopatii. Dlatego wskazana jest wizyta u lekarza neurochirurga lub neurologa w celu konsultacji i ewentualnie ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.