Rezonans po operacji usunięcia rozlanego guza mózgu

Dzień dobry Mam pytanie czy przy częściowym wycięciu rozlanego guza mózgu ( oligoastrocytoma II )można wykonywać rezonans co 2-3 miesiące i sprawdzać i w przypadku złego wyniku rozpocząć radioterapię czy wręcz przeciwnie rozpocząć radioterapie zaraz po operacji? chciałam powiedzieć, że moja operacja była w sierpniu i czy rozpoczęcie po tak długim okresie jest dobrą decyzją.

Mam za mało danych nt. wielkości guza, lokalizacji , zakresu jego wycięcia itp. - proszę być pod stałą opieką ośrodka onkologicznego , zż