Rezygnacja po kuracji Izotekiem

Witam , właśnie kończę u Pana kurację izotekiem, przepisał mi Pan właśnie 9 i 10 opakowanie. Ostatnio trochę schudłem i teraz ważę 68kg, z obliczeń wychodzi, że dawka przyjęta wynosić będzie ~175mg/kg. Moje pytanie brzmi czy nie jest ona za duża,biorąc pod uwagę też to, że mój trądzik nie był mocno nasilony przed kuracją? Czy powinienem może zrezygnować z 10 opakowania? Wtedy dawką na obecną wagę wyniesie ~158mg/kg. Co powieniem zrobić wg Pana doktorze?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego. Bez wątpienia odpowie na Pana pytanie.