Robienie sobie na złość w związku

Mój patrner kiedy się kłócimy często robi mi na złość i idzie pić ponadto krzyczy i wyzywa mnie jak zwrócę mu uwagę. Twierdzi , że podważam jego wartość mężczyzny gdy zwracam mu uwagę żeby wziął talerzyk gdy mu coś leci jak je lub wytarł toaletę gdy ją zabrudzi , często mówi że jestem gorsza od jego byłej , że żałuje że się z nią rozwiódł , gdy coś robi i powiem żeby coś poprawił od razu jest awantura ,bardzo głośno krzyczy na mnie . Każdą moją uwagę odbiera jak atak na siebie

Witam. Radziłabym Pani bardzo poważnie zastanowić się, czego Pani oczekuje od partnera w związku i dlaczego zgadza się Pani na takie traktowanie. Zachowanie Pani partnera jest niedopuszczalne i nie świadczy ani o jego szacunku dla Pani, ani o jego zaangażowaniu. Oczywiście może być tak, że Pani mężczyzna przeżywa jakieś trudne chwile albo wciąż przeżywa rozwód, ma kompleksy, nie jest pewien Pani miłości itd.; proszę spróbować z nim porozmawiać spokojnie i wyjaśnić sytuację. Jeśli to nic nie da a jest Pani mocno zaangażowana w ten związek, można pomyśleć o terapii partnerskiej. Jeśli z terapią się nie uda i partner w żaden sposób nie będzie chciał współpracować, będzie Pani musiała podjąć decyzję czy chce Pani w tym związku pozostać. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam Panią. Dobrze byłoby się przyjrzeć czy nie doświadcza Pani w swoim związku przemocy. Proszę uważać na branie na siebie odpowiedzialności bo opis sytuacji sugeruje, że często jest Pani obwiniana przez partnera. Zmaganie się z problemem alkoholowym partnera i jego zachowaniem może Panią zmuszać do koncentracji na nim. W takiej sytuacji straci Pani siebie z pola widzenia oraz swoje bezpieczeństwo. Moim zdaniem to właśnie Pani bezpieczeństwo jest teraz najważniejsze. Przemoc ma tendencję do eskalacji (czyli Pani partner może się zachowywać coraz gorzej). Proszę skontaktować się ze specjalistami pracującymi z problemem przemocy w rodzinie. Podaję adres:
PUNKT KONSULTACYJNY. SPECJALISTYCZNY OŚRODEK PRACY SOCJALNEJ
J. SŁOWACKIEGO 13
JELENIA GÓRA
tel: +48 75 7559199
Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/