Robiony zabieg osocza bogatopłytkowego z dodatkiem koktailu

2 mc temu mialam robiony zabieg osocza bogatoplytkowego z dodatkiem koktailu (nie wiem jakiego) po zabiegu w miejscu wkłuć igła(na szyi i pod oczami)zrobily mi sie takie wzgórki , jakby były pod skórą jakies ziarenka.Zabieg robila mi kosmetyczka i nie wie co dalej z tym zrobic. Bylam u dermatologa (powiedziano mi ze to ziarniaki) antybiotyk,nie podzialal.Obecnie smaruje mascia Protopic (również przepisana) i również wzgórki nie schodza( smaruje juz 2 tyg). prosze o pomoc jak mam sie tego pozbyć,

Tu potrzebna jest pomoc lekarska. Przez internet nie da się takich rzeczy leczyć. Jeżeli nie ma efektu proszę zgłosić się ponownie do lekarza dermatologa. Dobrze byłoby uzyskać informację co to był za koktajl. Zabieg osocza nie powinien byc przeprowadzany przez kosmetyczkę.