Rodzaje kąpieli przy problemach z sercem

W sanatorium są kąpiele suche i mokre kwasowęglowe oraz kąpiele kropelkowe ( dość ciepła woda w wannie z hydromasażem ). Moje schorzenie : po zawale serca z amputacją jednej z tętnic wieńcowych oraz kilkoma stentami w innej. W internecie wszędzie pisze, że kąpiele kwasowęglowe nie wskazane są w miażdżycy naczyń wieńcowych.

Lek. Tomasz Budlewski

Podczas kwalifikacji w sanatorium bedą zlecone odpowiednie zabiegi