Rodzice kontroluję, co piszę w Internecie

witam mam problem moi rodzice zmienili i stoja za mna i czytaja co ja pisze do kolezanki. ja czuje sie bezradna i nie wiem co ja mam robic w takiej systuacji?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
A czy Twoi rodzice mają jakiś powód, aby kontrolować Cię w ten sposób?
Pozdrawiam

Dzień Dobry,

Twoi Rodzice naruszają Twoje granice i nie powinni tego robić.

Porozmawiaj szczerze i otwarcie z Rodzicami, komunikując, żeby nie ingerowali w Twoją prywatność, możesz zapewnić Ich, że wszystko jest w porządku z Twojej strony (jeśli tak jest) bo z jakiegoś powodu niepokoją się o Ciebie, więc dobrze byłoby te obawy rozwiać...

Życzę Ci powodzenia i odwagi,
irena.mielnik.madej@gmail.com