Rodzice źle mnie traktują i mówią, że jestem głupia

mam problem z rodzicami nie wiem dlaczego mnie dziwnie traktują ? przecież mam 18 lat i nie mam zbyt dobrych kontaktów z rodzeństwem . tata krzyczy ze jestem coraz głupsza i przeklina razem z mamą jest mi coraz gorzej. Mama stalą i patrzyła w ekran jak ja pisalam .Ja czuje jakby mnie trzymali w kontroli. co ja mam robic w takiej systuacji nie podoba mi sie jak sie do mnie odnosza z kazdym problemem konczy sie krzykiem i wyzywaniem zwlaszcza u taty co mam robic?
18 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Rozumiem, że jest Ci bardzo trudno i czujesz się nie akceptowana, kiedy rodzice na Ciebie krzyczą i Cię wyzywają. Napisałaś, że robi to zwłaszcza tata. Więc może porozmawiałabyś na spokojnie z mamą i powiedziała jej o swoich uczuciach, że boli Cię takie traktowanie. Powiedz jej również, że chciałabyś poprawić Wasze relacje, ale nie wiesz jak i chciałabyś, żeby Ci w tym pomogła.
Wspomniałaś także, że nie masz zbyt dobrego kontaktu z rodzeństwem - dlaczego?
Pozdrawiam