Róg przedni i tylny łąkotki przyśrodkowej wyciśnięty, z drobnymi zwłóknieniami

Usg kolana W zachyłku nadrzepkowym po stronie bocznej zwiększona ilość płynu oraz cechy przerostu błony maziowej. Róg przedni i tylny łąkotki przyśrodkowej wyciśnięty, z drobnymi zwłóknieniami. Osteofity krawędziowe powierzchni stawowych piszczeli i kości udowej po stronie bocznej. LCL nieco niejednorodne pogrubiałe ze zwłóknieniami bez świeżych urazów. powierzchnia rzepki nierówna ze zwapnieniami. chrząstka szklista powierzchni stawowej kłykci kości udowej ścińczała ze zwłóknieniami reszta ok

Renata GrzechociĹska

Należy udać się do ortopedy. Być może wskazana będzie artroskopia.