Rokowanai przy guzie nerki

Witam. Mam Pytanie i zależy mi na jak najszybszej odpowiedzi z Państwa strony. Na badaniu usg wyszło stwierdzono guz nerki. Jakie są rokowania? Jak wygląda dalsze życie po operacji? Czy jest zagrożenie dla życia po takiej operacji?

Witam,
Za mało informacji - guz może być łagodny lub złosliwy ( decyduje wynik badania hist-pat, po operacji ) Ważna jest wielkość zmiany, ewentualne przerzuty i rodzaj guza.
Prosze skonsultować się z chirurgiem onkologicznym. W większości przypadków jest dobre rokowanie - ale zależy to od czynników wymienionych powyżej i dobrania odpowiedniej terapii przez onkologa.