Rokowania po operacji usunięcia całej piersi

Witam Moja mama dzis bedzie miala przeprowadzona operacje usuniecia calej piersi. Guz na poczatku mial 12 cm. Po zastosowaniu chemioterapi i radioterapi guz zmniekszyl sie.Mama ma przerzuty do kregoalupa. 3 guzy zostaly wypalone przez radioterapie. Prosze mi powiedziec jaka jest szanasa ze mama wroci do zdrowia. I ze nie nastapi nawrot choroby. Dodoqm ze mama bedzie operowana w Niemczech.

Miejsce operowania nie ma znaczenia. Mama Hz zaawansowaną chorobę i możemy w tej chwili mówić o próbie zatrzymania jej rozwoju.

Mam za mało danych o chorobie , abym mógł odpowiedzieć!!! Na wszystkie te pytania POWINIEN odpowiedzieć lekarz prowadzący!!! zż